Реколекційні науки на парафії Христа Чоловіколюбця м. Заліщики

Час Великого посту – це час, де кожна людина – християнин  намагається примиритися із своїм Творцем, із своїм Богом. І таке примирення дуже часто нам приносять реколекції – час особистої зустрічі нашої душі з Богом, діалог з Христом, діалог з нашою душею. Це час нашої віднови, застанови над власним життям, нагода зупинитися та замислитися над тим, чим є наше життя, задуматись над його ціллю, над сенсом нашого життя.

На парафії Христа Чоловіколюбця (Пресвятого Серця Христового) м. Заліщики, з 8 по 13 квітня, в присутності мощей св. Пантелеймона-Цілителя, відбувалися духовні вправи (реколекційні науки). На запрошення  о. – пароха Олега Винницького, реколекції провадив о. Мирослав Думич, доктор літургійного богословія. Тема, яка цими днями об’єднала парафіян  храму, була:  «Святі Тайни в житті християнина».

Спільні богослужіння, науки для парафіян (їх відбулося 10), зустрічі з працівниками медицини, з місцевими освітянами та школярами, сповідь вірних  стали часом духовного збагачення прихожан даної місцевості. Отець-реколектант намагався донести до людей важливість в нашому житті прийняття Тайн християнського втаємничення, Тайн християнського зцілення і Тайн християнського служіння.

Світлини реколекційних наук Ви можете подивитися в розділі Фотогалерея:

http://ugcc-serce.te.ua/gallery/gallery8

http://ugcc-serce.te.ua/gallery/gallery9

Адміністрація храму ПСХ