Спільнота "Апостольство молитви"

У Південній Франції, у місті Пареле - Моніаль є жіночий монастир сестер-візиток. У другій половині XVII ст. там жила свята монахиня Маргарета Марія Алякок. У 1673-1675 роках їй декілька разів з’явився Ісус Христос і доручив поширювати почитання Пресвятого Христового Серця.

АМ існує в понад ста країнах світу. АМ було затверджено римськими архиєреями.

В Україні АМ розпочало свою діяльність у 80-х роках XIX століття. Перший гурток АМ створили при храмі св. Онуфрія у Львові. Тепер воно діє по всій Західній Україні.

У храмі Пресвятого Серця Христового АМ діє вже другий рік. З благословення о. О. Винницького ми заносимо свої молитви до Серця Ісусового і Непорочного Серця Марії.

Ісус промовляє до душ віруючих через різних святих. Ісус Христос хоче ще раз зіслати на світ ті самі ласки, які світ змарнував від свого початку, щоби жодна душа не пропала марно. Якби ми могли бачити духовними очима що тепер діється на світі, то бачили б ми, що пекло відчинило свої челюсті наскрізь і велике число грішних душ падає там без перерви як вдень, так і вночі, мов дощ. Незчисленна кількість грішників тоне в пекельному вогні. Ісус просить, щоби зробити «Духовну сітку» над пеклом з адорацій. А ті молитви святої адорації мають стримувати душі від тої загибелі. То власне буде та «Духовна сітка», на котру будуть падати душі, на ній же затримаються і не впадуть до пекла.

Молитва – це винагородження через Кров, через Рани, Болі і Смерть Ісуса на Хресті, то є засоби, яких вистачає для стримання їх від пекла і побиття диявола.

Ісус кличе: - рятуйте душі, що гинуть над пеклом. Робіть за них покуту. Просіть за них у молитвах, то буде для вас самих, бо спокутуються і всі наші гріхи на землі через ту маленьку жертву: уривання собі сну, або відпочинку. Із цих молитов будете мати дві користі:1. – виєднаєте спасіння людських душ; 2. – заслужите собі Небо, увільните себе з чистилища, або залишиться вам мала його частка. Бо та жертва уривання собі сну або вільного часу заступить вам чистилище вже тут, на землі.

Кожного першого четверга місяця ми збираємося на святу годину, сповідь, суплікацію і благословення Святішими Тайнами, що нам уділяє наш духовний наставник о. О. Винницький. Тоді адоруємо на честь і пам’ятку установлення Найсвятішої Тайни Євхаристії, Тіла і Крові Христової та безкровної жертви Христової. Отримуємо повний відпуст із цієї адорації коли молимося в наміренні Святішого Отця Франциска – Папи Римського. Молимося за прощення людей. У першу п’ятницю місяця обов’язково причастя, Служба Божа, Молебень до Серця Христового і адоруємо на пам’ятку  болів і мук Ісуса Христа, на честь страстей Христових. А в першу суботу хто молиться на честь Матері Божої, то випрошує багато ласк.

Кожен новий день ми починаємо молитвою пожертвування Господу Богу та молимося у загальному й місійному намірах Святішого Отця, та місцевому намірі на кожен місяць. Упродовж дня роздумуємо над однією таємницею вервиці.

Ми дякуємо нашому духовному наставнику і лікарю душ наших настоятелю церкви Пресвятого Серця Христового отцю Олегу Винницькому та ревнителю АП Бучацько-Чортківської єпархії п. Лідії, що об’єднали нас у цій спільній молитві, щоб ми стали маленькими апостолами у Христовій вірі, щоб ми прославляли і вшановували Найсвятіше Серце Ісуса, яке так сильно полюбило нас.

Хто не байдужий, хто хоче славити і вшановувати Найсвятіше Серце Ісуса і Непорочне Серце Марії, хто хоче зростати у вірі, хто хоче пожертвувати себе, свій час, свій відпочинок, всі свої добрі справи для Ісуса, ми запрошуємо в нашу спільноту  - Апостольство Молитви.

Болюк Любов Іванівна,

ревнителька апостольства

телефони: 

моб.067-844-55-03